Bestuur

Beroepsvereniging voor pensioendeskundigen

De sterkste vertegenwoordiging van Pensioenadviseurs

Bestuur

De bestuurssamenstelling in 2019 is als volgt:

Borgert Tegel MPLA/Crov

Borgert Tegel MPLA/Crov

Voorzitter

Algemene bestuurszaken

borgert@pensioenorde.nl

Johan van Eekhout  RPA RADI

Johan van Eekhout RPA RADI

Voorzitter

Algemene bestuurszaken

johan@pensioenorde.nl

Bas Kortenbach

Bas Kortenbach

Penningmeester

Steven J. van Duin MPLA

Steven J. van Duin MPLA

Lid van bestuur

Permanente educatie

steven@pensioenorde.nl

René Nieboer RPA FFP

René Nieboer RPA FFP

Lid van bestuur

Permanente educatie

rene@pensioenorde.nl

Peter B. Schinkel

Peter B. Schinkel

Lid van bestuur

Belangenbehartiging

peter@pensioenorde.nl

Drs. Ingrid Leene MPLA

Drs. Ingrid Leene MPLA

Lid van bestuur

Marketing en communicatie

ingrid@pensioenorde.nl

Edwin van Anraad

Edwin van Anraad

Lid van bestuur

Marketing en communicatie

edwin@pensioenorde.nl

Wacht niet langer en neem de stap!

Voldoet u aan de door ons gestelde criteria maar staat u nog niet in het register? Neem dan contact met ons op en schrijf u in. Samen met u geven wij graag invulling aan een steeds sterkere vertegenwoordiging van onze beroepsgroep.