Actualiteit en bijeenkomsten voor pensioenprofessionals

Op deze pagina vind je actuele ontwikkelingen binnen het pensioendomein en een overzicht van bijeenkomsten voor pensioenprofessionals. Pensioenorde biedt kennis en verdieping voor leden en geïnteresseerden.

Aankomende bijeenkomsten:

Neem deel aan interactieve bijeenkomsten, workshops en kennissessies om jouw expertise te vergroten en jouw netwerk uit te breiden.

Kennissessie maandag 5 oktober 2026

pensioen bijeenkomst professionals

Op maandagmiddag 5 oktober organiseren we een kleinschalige kennissessie bij de Pensioenfederatie in Den Haag. We starten gezamenlijk met een lunch, waarna verschillende sprekers uit het vakgebied hun kennis en inzichten met ons delen.

Een van de sprekers is dr. Marcel H.C. Lever, beleidsadviseur bij de Pensioenfederatie. Marcel neemt ons in maximaal 45 minuten mee in de achtergronden die van belang waren bij de totstandkoming van het hoofdlijnenakkoord van sociale partners over het nieuwe pensioencontract. Daarnaast bespreekt hij de actuele stand van zaken rond de implementatie van de Wet toekomst pensioenen.

Marcel houdt zich in de praktijk bezig met de Wet toekomst pensioenen. Daarvoor was hij als econometrist werkzaam bij het Centraal Planbureau, waar hij programmaleider Pensioen was.

Naast Marcel Lever volgt nog een tweede spreker. Zodra het programma compleet is, maken we ook deze spreker bekend.

Er is plaats voor maximaal 25 deelnemers, waardoor we bewust kiezen
voor een kleinschalige en persoonlijke bijeenkomst. Aanmeldingen worden op volgorde van binnenkomst verwerkt.

Na afloop is er gelegenheid om onder het genot van een drankje na te praten en ervaringen uit te wisselen met collega-professionals.

Heb je suggesties voor onderwerpen of sprekers voor een volgende bijeenkomst? Dan horen wij die graag.

Artikelen & Updates

Waar is mijn pensioen?

Waar is mijn pensioen?

Waar is mijn pensioen? De in deze blog beschreven casus is illustratief en fictief. Iedere overeenkomst met bestaande personen of situaties berust op toeval. Als pensioenmediator werd ik gevraagd om een geschil tussen...

Lees meer

Word onderdeel van ons netwerk

Blijf altijd op de hoogte en profiteer van exclusieve kennis en voordelen als lid van Pensioenorde.